Obraz na zakázku

Obraz na zakázku může být velice originálním dárkem pro někoho, na kom vám záleží a u koho víte, co se mu líbí a co má rád. Můžete si zvolit téma (portrét, karikatura, zátiší, zvíře, krajina, architektonická stavba, abstrakce, akt, fantasy motiv, kombinace realismus-abstrakce atd.) a také techniku (kresba tužkou, uhlem, rudkou, prašným pastelem, pastelkou či malba akrylem, akvarelovými pastelkami) a formát. Obrazy na zakázku je možné nakreslit či namalovat podle Vámi zvolené fotografie. Po domluvě jsem také ochotna Vám zaslat pár fotografií pro inspiraci.

V případě malby (černobílé či barevné) používám akrylové barvy a plátna různých velikostí natažená na sololitových deskách či na dřevěných rámech. V případě, že je obraz namalován na plátně nataženém na dřevěném rámu, není již nutné obraz rámovat. Lze ho ihned pověsit na stěnu, jelikož přes okraje tohoto plátna přesahuje malba obrazu. V případě zájmu jsem schopna namalovat i vícedílný obraz. Tento typ obrazu může doplnit váš domov, kancelář či jiný prostor jedinečným designem. Lze tak vykouzlit mnoho kombinací a stylů.

Objednávku obrazu je možné řešit prostřednictvím e-mailu či telefonicky. V případě telefonické objednávky je však vhodné informace upřesnit také e-mailem, kde uvedete své představy o tom, co si přejete nakreslit, jak by měl obraz dle Vás vypadat. Konečná cena obrazu Vám bude sdělena e-mailem závazně, a to po obdržení Vaší představy/fotografie (závisí na formátu, technice, náročnosti ap.).

Pro potvrzení objednávky požaduji zaslání zálohy ve výši 50% z celkové ceny (z ceny zahrnující již poštovné a balné v případě zaslání obrazu poštou) na účet, jehož číslo Vám bude zasláno na e-mail. Cena, která bude takto dohodnuta ještě před započetím práce, nebude již změněna. V případě kresby složitějšího oblečení či pozadí obrazu, popřípadě portrétu, kde jsou vyobrazeny ruce, část těla, zvířecí mazlíčci či jiné detaily si připočítávám cca 100 až 1000 Kč dle náročnosti a velikosti obrazu. Veškeré obrazy si můžete vyzvednout buď osobně v Trnávce či mohou být zaslány poštou (doporučeně prostřednictvím České pošty na dobírku jako Balík do ruky za příplatek 250-500 Kč (v závislosti na rozměrech obrazu)) v tvrdých sololitových deskách a zabaleny tak, aby se obraz nepoškodil  Termín dodání záleží na požadované technice, formátu a náročnosti obrazu. Při kresbě uhlem, tužkou či pastelem je obraz většinou dodán do 14 až 30-ti dnů (vše však záleží na počtu zakázek objednaných před Vámi). Na plátno či čtvrtku jsem schopna zrealizovat jakýkoliv Váš nápad, proto mě neváhejte kontaktovat. V případě, že máte zájem o kresbu či malbu portrétu, bližší informace naleznete zde.