Rychlý kontakt

Mgr. Petra Nytrová Gallová

Telefon: 603 517 199

Email: info@obrazy-gallova.cz

 

Facebook

Facebook

Aktuality
Zakázka pro firmu Poháry Bauer s.r.o.
Níže uvádím ochutnávku ze 100 obrazů kreslených tužkou v...

ART by HEART, kolektiv výtvarníků a literátů
Kolektiv ART by HEART jsem založila v roce...

Meditace
Obrazy, které maluji, vznikají automatickou malbou...

Poslední obrazy
Sponzor stránek

logo weiron

Hledat
Úvodní strana > Ceník > Ceník portrétů

Ceník portétů

V tabulce jsou uvedeny ceny pro kresbu uhlem, tužkou, rudkou či suchým pastelem. V případě jiné techniky jsou ceny stanoveny individuálně (dle formátu, nákladu na materiál (plátno, barvy) a náročnosti obrazu).

Černobílý portrét Barevný portrét
Počet portrétovaných Formát Cena Cena
1 A4 800 Kč 1 000 Kč
A3 1 000 Kč 1 200 Kč
A2 1 600 Kč 1 800 Kč
Počet portrétovaných Formát Cena Cena
2 A3 1 400 Kč 1 700 Kč
A2 2 300 Kč 2 600 Kč
Počet portrétovaných Formát Cena Cena
3 A2 3 000 Kč 3 300 Kč
Počet portrétovaných Formát Cena Cena
4 A2 3 500 Kč 3 800 Kč
V případě více portrétovaných je cena stanovena individuálně.
Ceny se mohou lišit až o 20% v závislosti na technice a náročnosti portrétu

 

Konečná cena kresby Vám bude sdělena závazně, a to po obdržení Vaší fotografie (závisí na formátu, technice, náročnosti ap.). Cena, která bude takto dohodnuta ještě před započetím práce, nebude již změněna.

V případě kresby složitějšího oblečení či pozadí obrazu, popřípadě portrétu, kde jsou vyobrazeny ruce, část těla, zvířecí mazlíčci či jiné detaily si připočítávám cca 100 až 1000 Kč dle náročnosti a velikosti obrazu.

U obrazů nad 1000 Kč požaduji předem zálohu.

Veškeré obrazy si můžete vyzvednout buď osobně v Kopřivnici či Frýdku-Místku či mohou být zaslány poštou (doporučeně na dobírku za příplatek  200 Kč  nebo jako balíček za příplatek 200 Kč při platbě předem na  účet). Číslo účtu Vám bude zasláno e-mailem při potvrzení Vaší objednávky. Termín dodání záleží na požadované technice, formátu a náročnosti obrazu. Při kresbě uhlem či pastelem je obraz většinou dodán do 10 až 14-ti dnů (vše však záleží na počtu zakázek objednaných před Vámi). Obrazy na dobírku budou zaslány v tvrdých deskách a zabaleny tak, aby se obraz nepoškodil.

Na přání je také možné zprostředkovat rámování obrazů, a to za poplatek, který se opět odvíjí od formátu obrazu a typu rámu (dřevěný přírodní, dřevěný barevný, plastový, plochý, kaskádovitý..).

Upozornění pro zákazníky! Ti, kteří si úmyslně balík s objednanou zakázkou (obrazy na zakázky i obrazy z nabídky) nepřevezmou a tedy nedojde k platbě, budou zveřejněni (jméno a příjmení) jako dlužníci na facebooku a www.obrazy-gallova.cz.

Poznámka o autorských právech:
Vyhrazuji si právo používat mnou namalované obrazy k veřejné prezentaci na těchto stránkách, na Facebooku, v umělecké komunitě či v rámci jiné prezentace.

Tisk aktuální strany