Rychlý kontakt

Mgr. Petra Nytrová Gallová

Telefon: 603 517 199

Email: info@obrazy-gallova.cz

 

Facebook

Facebook

Aktuality
Zakázka pro firmu Poháry Bauer s.r.o.
Níže uvádím ochutnávku ze 100 obrazů kreslených tužkou v...

ART by HEART, kolektiv výtvarníků a literátů
Kolektiv ART by HEART jsem založila v roce...

Meditace
Obrazy, které maluji, vznikají automatickou malbou...

Poslední obrazy
Sponzor stránek

logo weiron

Hledat
Úvodní strana > Ceník > Ceník obrazů

Ceník obrazů

Ceny obrazů se odvíjí od formátu, použité techniky a náročnosti obrazu. V případě zájmu o obraz na zakázku dle vašeho přání bude předběžná cena konzultována. Ceny obrazů se pohybují od 400 Kč. U obrazů nad 1000 Kč požaduji předem zálohu.

Veškeré obrazy si můžete vyzvednout buď osobně v Kopřivnici či Frýdku-Místku či mohou být zaslány poštou (doporučeně na dobírku za příplatek  200 Kč  nebo jako balíček za příplatek 200 Kč při platbě předem na  účet). Číslo účtu Vám bude zasláno e-mailem při potvrzení Vaší objednávky. Termín dodání záleží na požadované technice, formátu a náročnosti obrazu. Při kresbě uhlem či pastelem je obraz většinou dodán do 10 až 14-ti dnů (vše však záleží na počtu zakázek objednaných před Vámi). Obrazy na dobírku budou zaslány v tvrdých deskách a zabaleny tak, aby se obraz nepoškodil.

Na přání je také možné zprostředkovat rámování obrazů, a to za poplatek, který se opět odvíjí od formátu obrazu a typu rámu (dřevěný přírodní, dřevěný barevný, plastový, plochý, kaskádovitý..).

Upozornění pro zákazníky! Ti, kteří si úmyslně balík s objednanou zakázkou (obrazy na zakázky i obrazy z nabídky) nepřevezmou a tedy nedojde k platbě, budou zveřejněni (jméno a příjmení) jako dlužníci na facebooku a www.obrazy-gallova.cz.

Poznámka o autorských právech:
Vyhrazuji si právo používat mnou namalované obrazy k veřejné prezentaci na těchto stránkách, na Facebooku, v umělecké komunitě či v rámci jiné prezentace. 

Tisk aktuální strany